O nas

Firma PIRS Creative Lab powstała na początku 2013 roku w Warszawie i została założona przez zespół menedżerów i inżynierów.

Firmę tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu systemów oraz urządzeń elektronicznych. Dzięki unikalnemu połączeniu kompetencji związanych zarówno z oprogramowaniem jak i sprzętem możemy oferować szeroki wachlarz usług w branży IT. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie na wymagającym rynku wojskowym, co pozwala nam realizować projekty, w których wymagania co do jakości i niezawodności urządzeń znajdują się na najwyższym poziomie.

nasze cele

Naszym celem jest opracowanie i rozwój własnych systemów i produktów mających rozpowszechniać najnowsze technologie w szeroko rozumianym biznesie oraz w codziennym życiu. Nasza głęboka wrażliwość społeczna spowodowała, że opracowaliśmy i planujemy w najbliższych miesiącach wdrożyć systemowe innowacyjne rozwiązanie, którego celem jest poprawienie bezpieczeństwa i dostępności przestrzeni publicznej dla osób niepełnosprawnych.

Celem naszym jest również wspieranie wszelkich działań i projektów o charakterze technologicznym i innowacyjnym a także współudział w projektach badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych, czyli każdy rodzaj współpracy w której nasze kompetencje stanowić mogą istotną wartość.

zespół

Kluczem do osiągnięcia założonych celów jest kadra doświadczonych i utalentowanych specjalistów. Naszym priorytetem jest staranna rekrutacja oraz stworzenie przyjaznego środowiska pracy dla naszego personelu. Chcemy, aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze warunki dla rozwoju zawodowego oraz by mogli czerpać maksimum satysfakcji ze wspólnej realizacji innowacyjnych projektów. Nie stronimy od pracy na odległość - obok profesjonalizmu nieoceniona jest w naszym przekonaniu pasja tworzenia i poczucie wspólnoty celu, wspólnej odpowiedzialności i rzetelności.

dlaczego pirs creative lab?

Jesteśmy firmą, której siłą jest doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania. Konstrukcje naszych pracowników to światowej klasy sprzęt, który został z powodzeniem wdrożony i funkcjonuje w komercyjnych warunkach. Są to urządzenia przeznaczone dla rynku cywilnego a także na bardzo wymagający rynek urządzeń wojskowych.

PIRS Creative Lab to zaufany partner służący swoim doświadczeniem przy wdrożeniach urządzeń i systemów łączących technologie sieciowe, oprogramowanie i najwyższej klasy sprzęt.

wyróżniają nas:

  • szerokie kompetencje w dziedzinach związanych ze sprzętem i oprogramowaniem,
  • doświadczenie w realizacji projektów i wdrażaniu urządzeń na rynku cywilnym i wojskowym,
  • zmotywowany zespół specjalistów potrafiących w krótkim czasie dostarczać oczekiwane rozwiązania,
  • elastyczność i umiejętność dostosowania się do specyficznych potrzeb naszych klientów,
  • pozytywne podejście do pracy i postawa nakierowana na rozwiązywanie problemów.

korzyści dla klienta:

  • jakość wynikająca z kompetencji i solidnej wiedzy technicznej,
  • szybkość wynikająca z doświadczenia i silnej motywacji,
  • oszczędności wynikające z konkurencyjnych cen i szybkości dostarczania projektów,
  • łatwość współpracy dzięki elastyczności i odpowiedniemu podejściu do klienta.