Słowo wstępne

QR Voice Sticker to audioetykietownik wykonany w postaci aplikacji mobilnej. Został zaprojektowany przez ociemniałego inżyniera prowadzącego naszą firmę, z myślą o wszystkich osobach z niepełnosprawnością wzroku. Znajomość potrzeb oraz doświadczenie z użytkowania dostępnych na rynku innych podobnych rozwiązań pozwoliły opracować produkt prawdziwie funkcjonalny i niezawodny w działaniu. Etykietownik skutecznie ułatwia rozpoznawanie przedmiotów oraz tworzenie rozmaitych notatek głosowych. Z założenia jest bardzo prosty , szybko i pewnie realizuje swoją funkcję. Dobrze ilustruje to nasz podcast.
Aplikacja audioetykietownika przeznaczona jest do instalacji na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS: telefonach iPhone oraz tabletach iPad.

Dostępna jest w App Store pod nazwą "QR Voice Sticker".

Dla chcących zapoznać się z nią przed zakupem, przygotowaliśmy darmową wersję o nazwie"QR Voice Sticker Mini". Liczba notatek, które można przypisać do etykiet jest w niej ograniczona do 10. Poza tym wersja ta nie ma innych ograniczeń.

najłatwiejszy i najtańszy sposób znakowania przedmiotów

Rozmaite przedmioty mogą być oznaczane naklejkami, które możesz z łatwością samodzielnie wydrukować na domowej drukarce lub zamówić u nas. Możesz tak oznaczyć produkty żywnościowe, lekarstwa, dokumenty, płyty, pojemniki oraz wiele, wiele innych przedmiotów. Niezadrukowane naklejki są dostępne w sklepach papierniczych a ich cena jest niewysoka.

Aparat w Twoim telefonie bez trudu rozpozna naklejkę i umożliwi nagranie głosowej notatki. Aplikacja zapamięta notatkę i zawsze, kiedy skierujesz aparat na tę naklejkę, notatka zostanie odtworzona.

Nie martw się, nie będziesz mozolnie celować aparatem - aplikacja inteligentnie sama odnajdzie naklejkę w polu widzenia kamery. Nie będziesz też wykonywać zbędnych gestów dotykowych, gdyż ich liczba została zredukowana do niezbędnego minimum. Przy rozpoznawaniu kodów nie są one wogóle potrzebne!

Zaskoczy Cię jak szybko i bezbłędnie to działa!

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj instrukcję użytkownika.
Poznanie aplikacji audioetykietownika ułatwi znakomicie specjalnie przygotowany przez nas podcast.

Ciekawostka...

Krótki, niespełna 40-sekundowy film pokazuje, jak na pudełko płyty CD naklejana jest naklejka z kodem, a następnie trzem kolejnym płytom przypisywane są notatki głosowe. Na koniec aplikacja rozpoznaje kolejne kody na pudełkach i odczytuje przypisane im notatki. Widać, jak sprawnie można odnaleźć właściwą płytę!