QR Voice Sticker

Generator etykiet tekstowych

Warunki korzystania z generatora

  • Pirs Creative Lab Sp. z O. O. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty wynikające z korzystania z generatora nawet, jeżeli wynikają one z jego błędnego działania.
  • Generator udostępniony jest użytkownikom aplikacji QR Voice Sticker.
  • Generator nie może być używany w celach zarobkowych.
  • Użytkowanie generatora oznacza zgodę na powyższe warunki.

Gotowe, wydrukowane arkusze z etykietami możemy dostarczyć po złożeniu zamówienia. Gwarantujemy, że naklejki wydrukowane zostaną na wysokiej jakości białym, powlekanym papierze o zwiększonej odporności na wilgoć.

Przeznaczenie generatora kodów tekstowych

Generator umożliwia przygotowanie kodów zawierających podany w formularzu tekst. Przy włączonej funkcji Voice Over, tekst kodów będzie automatycznie odczytywany przez aplikację "QR Voice Sticker" głosem syntetycznym. Można do kodów przypisać notatkę głosową jednak będzie ona odtwarzana po skierowaniu obiektywu aparatu na każdy, z jednakowych kodów.

Pobierz i wydrukuj etykiety

Prosimy wypełnić poniższy formularz tak, aby wprowadzone dane poprawnie opisywały posiadany arkusz naklejek do zadrukowania. Arkusz ten musi mieć rozmiar A4 (210 x 297mm), a wszystkie naklejki muszą mieć jednakowy rozmiar. Jeżeli na obwodzie arkusza występuje margines, należy podać jego szerokość wyrażoną w milimetrach, używając kropki jako znaku dziesiętnego.

Formatka naklejek - przygotowanie


Pobrany i zapisany na komputerze plik wydrukuj na formatce etykiet samoprzylepnych. W odróżnieniu od pliku pobranego z generatora kodów unikalnych, może być powtórnie wykorzystany.